Mans ceļš

Katram ceļam ir sava nozīme. Uzsākot jaunu ceļu, Tu nekad pat nevari iedomāties, uz kurieni šis ceļš Tevi ved. Līdz šim dzīvē manis nostaigātie ceļi ir satecējuši vienā lielā, kuram ir vārds RUUTe.

Ruute un Es

Mans vārds ir Inese Vasiļevska. Šis stāsts ir par mani un arī par Tevi. Mani interesē dabisks ādas mirdzums un domāju, ka tas interesē arī Tevi.

Medicīnas zināšanas rada manu pamatu, un augu spēks nostiprina manas saknes.

RUUTe stāsts

RUUTe ir mana dāvana Tavai ādai. 

Vārds RUUTe ir aizgūts no ārstniecības auga Smaržīgā Rūta (Ruta graveolens), kas atspoguļo dabas spēku un pamatīgumu.

RUUTe ir dabas un mūsdienu zinātnes sintēze Tavam veselumam.

Esi Veselumā!

Produkta filozofija

  • Unikāli elementi: RUUTe kosmētiskie līdzekļi ir unikāli. Šādi līdzekļi, kuru izejvielas iegūtas, sākot no audzēšanas, ievākšanas, sagatavošanas un pēc tam izmantotas kosmētiskajos līdzekļos, ir retums.
  • Dabas spēks un maigums: Izvēloties RUUTe dabisko kosmētiku, Tu ikdienas ādas kopšanas rirtuālu pacel pilnīgi citā līmenī.

Par iepakojumu

Videi draudzīgs: RUUTe kosmētika tiek iepakota papīra un stikla iepakojumos, kas ir viegli pārstrādājami vai otro reizi lietojami.

Kvalitāte un aizsardzība: Īpašais stikla iepakojums aizsargā produktu, saglabājot produkta dabiskās īpašības.

Mans vēstījums

Rūpēties par savu ādu, par sevi dabiski ir lielākais ieguvums Tev pašai. Ķermenis ir kā zieds, kas uzplauksts un priecē. Jo lielāku uzmanību tam veltīsi, jo skaistāk tas ziedēs. Jo ātrāk to sāksi, jo labāks rezultāts būs ilgtermiņā. Atceries, nekad nav par vēlu!

Esi Veselumā!

Ieguvumi

Ādas veselums

Tavas ādas uzdevums ir uzturēt savu fizioloģisko funkciju būt skaistai jebkurā vecumā. Saņem iespēju ādai mirdzēt dabiskā skaistumā.

Sinerģiska darbība

Sastāvā esošās augu izejvielas darbojas sinerģiski, viena otru papildinot. Kā orķestris, kur katrs instruments skan citādāk, bet veidojas vienota melodija. RUUTe kosmētisko līdzekļu sastāvdaļas, kā instrumenti orķestrī, rada harmoniju Tavai ādai.

Garīgs baudījums

Augu sastāvdaļas rūpējas ne tikai par Tavu ķermeni, bet rada arī garīgu baudījumu. Piepildi savu ikdienu ar dabas maģiju, kura pieskaras gan ādai, gan dvēselei.

Pacietības spēks

Esi pacietīga, jo augu sastāvdaļas darbojas lēnām, ļaujot ādai adaptēties, bet ar pozitīvu efektu ilgtermiņā. RUUTe kosmētiskie līdzekļi ilgtermiņā nes pārmaiņas, kuras vērts gaidīt.

Priecājos Tevi redzēt RUUTe mājaslapā!

Atklāj dabas noslēpumus ar RUUTe kosmētiskajiem līdzekļiem! Dodies uz kataloga lapu un ļauj savai ādai baudīt tīro un autentisko skaistumu.