Salokāmais saturs

Vai RUUTe kosmētika ir roku darbs?

Jā. Katra līdzekļa veidošana un iepakošana ir roku darbs. Papildus tiek pievienota mīlestība, drošība un estētisks baudījums.

Kādas sastāvdaļas tiek izmantotas RUUTe kosmētikā?

RUUTe kosmētikā ūdens vietā tiek izmantoti ekstrakti, kas iegūti ar inovatīvu destilēšanas metodi no pašu audzētiem augiem vai ievāktiem Latvijas dabā. Tas rada pievienoto vērtību RUUTe kosmētiskajiem līdzekļiem. Citas izjevielas ir rūpīgi atlasītas, ņemot vērā katras sastāvdaļas izcelsmi, to labvēlīgo ietekmi uz ādu un organismu kopumā. Jo man ir svarīgi radīt tādus līdzekļus, kuri palīdz ādai atgūt dabisko mirdzumu ilgtermiņā.

Vai RUUTe produkti ir piemēroti vegāniem?

Liela daļa produktu ir piemēroti vegāniem, izņemot tos, kuros ir pievienots bišu vasks, kā piem., lūpu balzāmi un ziedes pēdām). Ja produkts ir piemērots vegāniem, tas tiek norādīts arī pie produkta apraksta e-veikalā.

Vai RUUTe kosmētikai izmanto videi draudzīgu iepakojumu?

Jā. RUUTe kosmētika tiek iepakota kartona (kompostējams), stikla vai alumīnija (izmantojami otro reizi) iepakojumos. Arī Tu vari piedalīties vides aizsardzības procesā. Ja esi sakrājusi (-is) RUUTe 10 otrreiz lietojamus iepakojumus, vienosimies, kā bez maksas tos nosūtīt man. Saņemsi 20% atlaidi no nākamā pirkuma, pasūtot izmantojot e-pastu ruute-cosmetics@inbox.lv, nevis e-veikalu.

Kā es varu saņemt informāciju par visiem RUUTe jaunumiem?

Mājaslapā www.ruutecosmetics.com aizpildi veidlapu un piesakies jaunumu saņemšanai, nosūtot savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja man ir jautājumi par konkrētu RUUTe produktu vai nepieciešama cita informācija?

Droši aizpildi formu, kas atrodama mājaslapā www.ruutecosmetics.com sadaļā Kontakti.

Cik ātrā laikā es saņemšu pasūtījumu pēc apmaksas veikšanas?

Ruute pasūtījumus sagatavo un izpilda 1-3 darba dienu laikā. Tad tos nododu tālāk piegādei, kas parasti aizņem vēl 2-3 darba dienas.

Vai jūs piegādājat arī uz ārzemēm? 

Jā, RUUTe kosmētiku sūtām pa visu pasauli.

Ar kādiem maksājuma līdzekļiem es varu norēķināties par RUUTe kosmētiku?

Šobrīd par pirkumiem ir iespējams norēķināties ar kādu no šiem maksājuma veidiem:

  • Igaunija: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Pocopay un Coop Pan
  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Lietuva: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bank
  • Somija: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki 

Ar maksājuma kartes (VISA, MASTER, MAESTRO) starpniecību var samaksāt no jebkuras pasaules malas

Vai ir vēl kāds neatbildēts jautājums?

Ja šajā sadaļā neatradi atbildi uz savu jautājumu, neuztraucies! Esmu šeit, lai palīdzētu. Dodies uz kontaktu lapu un uzdod tieši to jautājumu, kas Tevi interesē. Ar prieku atbildēšu!