Noteikumi

VISPĀRĒJA VIENOŠANĀS

Inese Vasiļevska, reģistrācijas Nr. 30096412066, adrese: Mārtiņi, Baldones pagasts, Baldones novads, LV-2125, turpmāk saukta "Pārdevēja", no vienas puses, nodrošina tīmekļa lapā www.ruute.lv, turpmāk saukta "Mājas lapa", pieejamo saturu un pārdod dabīgo kosmētiku un Latvijā audzētas un ievāktas augu tējas. Persona, turpmāk saukta "Pircējs", izmantojot interneta starpniecību, iegādājas no Pārdevējas šajā Mājas lapā piedāvātos kosmētikas līdzekļus vai citus e-veikalā pieejamos produktus, turpmāk tekstā "Preces", noslēdz šādu līgumu: Pārdevēja apņemas pārdot un piegādāt Pircējam Preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam, par kuru ir veikta samaksa. Šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par distances līgumu, kas ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par Distances līgumu” u.c.

Mājas lapas e-veikals sadaļā, pasūtot preci un pirms apmaksas veikšanas, Pircējs apliecina, ka ir izlasījis šos lietošanas noteikumus un nosacījumus, ka saprot tos, un piekrīt tos ievērot bez ierobežojumiem un nosacījumiem.                                                                                                                                                                           

MĀJAS LAPAS DARBĪBAS MĒRĶIS

Mājas lapu ir izveidojusi un uztur Inese Vasiļevska. Mājas lapa ir izstrādāta tā, lai tā efektīvi kalpotu kā platforma saziņai starp Pārdevēju un Pircēju, kā platforma zīmola preču tirdzniecībai tiešsaistē un arī kā informācijas avots visos jautājumos, kas saistīti ar Precēm.

CENU VEIDOŠANAS POLITIKA

 

Mājas lapā www.ruute.lv visas cenas ir norādītas eiro (EUR) valūtā. Preču cenām netiek piemērots PVN nodoklis. Atkarībā no pirkuma summas pasūtījumam var tikt piemērota papildu sūtīšanas maksa, kas tiks skaidri norādīta pirms maksājuma apstiprināšanas un iekļauta kopējā pasūtījuma cenā.
Preces galīgā cena, ieskaitot piegādes izdevumus, tiks norādīta pirms distances līguma noslēgšanas.

 

 

 

PIRKUMU VEIKŠANA

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un apraksti ir norādīti blakus produktiem.

Lai veiktu pasūtījumu, Pircējam jāpievieno vēlamais produktus iepirkumu grozam. Jāaizpilda visus nepieciešamos laukus un jāizvēlas attiecīgo pakomāta adresi. Preces tiek piegādātas ar Omniva pakomātu starpniecību. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna.  Lai pabeigtu pasūtījumu, Pircējam jāveic pirkuma apmaksa. 

Ja Pircējs ir no citas valsts, ne no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, tad Pircējam jāaizpilda forma, kas atrodama mājas lapas sadaļā kontakti un jāapraksta kuru Preci pircējs vēlas iegādāties.

APMAKSAS NOTEIKUMI

Norēķinu valūta vietnē ir eiro (EUR). Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas internetbankas, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv , Maksekeskus AS:

 

  • Igaunija: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Pocopay un Coop Pan
  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Lietuva: Swedbank, SEB, Luminor, Šiaulių bank
  • Somija: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki 

 

NB! Izmantojot internetbanku apmaksas metodi, Pircējam jāapstiprina pasūtījumu un jānoklikšķina uz pogas “Atgriezties pie tirgotāja”.

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus, veicot pasūtījumu vai apmaksājot, Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto, pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Maksekeskus AS.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.